شیرازی‌ها آرزو به‌دل ماندند

شیرازی‌ها آرزو به‌دل ماندند

فجر شهید سپاسی که تمام امیدش را برای صعود به بازی آخر کشانده بود، در زمین نفت آبادان بازی را با نتیجه ۲ بر یک به حریف واگذار کرد تا شیرازی‌ها همچنان آرزو به‌دل بمانند و نماینده‌ای در لیگ برتر نداشته باشند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، دقایقی قبل و نفت آبادان با ۲ گل موفق شد فجر شهید سپاسی که با امید کسب یک امتیاز، پا به میدان آبادان گذاشته بود را متوقف کند و به ‌عنوان سومین تیم و پس از پیکان و ماشین سازی به لیگ برتر صعود کند.

امسال سومین سال پی‌ در پی است که استان فارس و شهر شیراز هیچ نماینده‌ای در لیگ برتر نخواهد داشت تا عرصه برای حضور استان‌های سه‌تیمی در این رقابت‌ها باز شود.

عصر دوشنبه ۲۷ اردیبهشت، برای تمام شیرازی‌ها یادآور خاطره‌ای بد خواهد بود، خاطره یک روز تلخ که فجر علی‌رغم تمام تلاش‌های بازیکنانش، نتوانست مسیر صعود را برای خودش هموار کند.

فجر در حالی بازی آخر را به نفت آبادان واگذار کرد که می‌توانست از چند هفته قبل با کسب نتایج بهتر و اندوختن امتیازهای طلایی، صعودش را حداقل ۲ هفته قبل قطعی کند.

سر مربی تیم فجر شهید سپاسی هفته گذشته در مصاحبه پایان بازی اعلام کرده بود که بعد از بازی آخر، در جمع خبرنگاران حرف‌هایش را خواهد زد و نگران هیچ چیز هم نخواهد بود! باید صبر کرد تا علی‌اصغر کلانتری حرف‌هایش را بگوید

به گزارش ایسنا، در پایان هفته سی و هشتم لیگ دسته اول فوتبال ایران، امروز (دوشنبه) از ساعت ۱۷:۲۶ تیم‌های نفت آبادان و فجر سپاسی شیراز به دیدار هم رفتند تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر مشخص شود.

در حالی که تا پیش از دیدار پایانی نفت آبادان با ۵۹ امتیاز در رده چهارم جدول قرار داشت، با برتری ۲ بر یک برابر فجر سپاسی، جای این تیم را در رده سوم جدول گرفت و به همراه پیکان و ماشین سازی تبریز به لیگ برتر صعود کرد.

با صعود نفت آبادان به لیگ برتر، بار دیگر خوزستان سه سهمیه در لیگ برتر خواهد داشت و این تیم آبادانی جای استقلال اهواز سقوط کرده را خواهد گرفت.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “شیرازی‌ها آرزو به‌دل ماندند”قالب وردپرس