پولدارک، عصیانگر متشخص

پولدارک، عصیانگر متشخص

یک افسر ارتش سلطنتی از جنگی که جز شکست نبوده است به خانه باز می گردد. امریکایی ها جنگ استقلال را برده اند و در این میان همه گمان می کرده اند که راس پولدارک مرده است. اما او ناگهان سوار بر اسبی از منظر زیبای ساحلی انگلستان پیدایش می شود. پدرش مرده است و سرمایه چندانی جز یک نام اشرافی برای او به یادگار نگذاشته است. خانه اش توسط کارگران به ویرانه ای تبدیل شده است و پولی برای بازسازی آن نیست. نامزدش او را رها کرده و در حال ازدواج با پسر عموی ش است.

چیزی برای پولدارک باقی نمانده است اما او عصیان گر اشرافی است و تلاش می کند از میان قواعد راهش را باز کند اما گاهی نمی شود پس تجربه جنگی ش و فراموشی ترس از مرگ او را یاری می کند تا راهش را بگشاید. او عشقی را می یابد که کمتر انتظارش را داشته است.

image29

در سال گذشته بی بی سی یک، سریال های موفق زیادی را به تماشگرانش عرضه کرده است که یکی از آن ها پولدارک است. یک درام تاریخی خوش ساخت با تصویر برداری درخشان از مناظری چشم نواز در ویلتشایر انگلستان برای نمایش زایندگی اشرافیت انگلیسی از درون شکست. واقعا بی بی سی شبکه عجیبی است که هر پنی اش را بی هدر مصرف نمی کند.

استفاده از بازیگر خوش چهره ای با تصویری مصمم به نام ایدن ترنر( Aidan Turner ) باور پولدارک را برای ما باورپذیر تر از همیشه می کند. این سریال سال گذشته در ۸ قسمت پخش شد و در سال جاری نیز فصل دوم آن به نمایش در خواهد آمد. اگر یک سریال بین حرفه ای هستید دیدن آن را به شما توصیه می کنم. فیلم نامه خوب و بازی های قابل قبول در کنار فیلمبرداری عالی این سریال را به سریالی محبوب در ژانر خود تبدیل کرده است.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “پولدارک، عصیانگر متشخص”قالب وردپرس