خبر فوری: وقوع دو انفجار شدید در نزدیکی حرم حضرت زینب(س)

خبر فوری: وقوع دو انفجار شدید در نزدیکی حرم حضرت زینب(س)

شبکه‌های خبری از وقوع دو انفجار همزمان در نزدیکی حرم حضرت زینب(س) در ریف دمشق خبر دادند.

به گزارش سیاوشون صدای انفجاری شدید از محله زینبیه در ریف دمشق شنیده شده است.شبکه‌های خبری از وقوع دو انفجار همزمان در نزدیکی حرم حضرت زینب(س) در ریف دمشق خبر دادند. یکی از انفجارها با خودرو بمب گذاری شده و دیگری با موتورسیکلت بمب گذاری شده بود. در این انفجارها شماری از مردم سوریه شهید و زخمی شده‌اند. هنوز آمار دقیقی از شمار شهدا و مجروحان منتشر نشده است.

اخبار لحظه به لحظه از دو انفجار تروریستی در اطراف حرم حضرت زینب(س):

۱۳: ۱۴ ــ سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد صبح امروز شنبه در دو حمله تروریستی نزدیک حرم حضرت زینب (س) در ۱۰ کیلومتری دمشق، دست کم ۹ تن کشته و بیش از ۳۰ تن دیگر زخمی شدند.

۱۲:۳۵ ــ شبکه تلویزیونی المیادین  اعلام کرد ۷  نفر بر اثر وقوع دو انفجار تروریستی در منطقه زینبیه در جنوب دمشق شهید و شمار دیگری زخمی شدند.

۱۲:۳۰ ــ  این انفجارها در خیابان التین و در نزدیکی حرم مطهر حضرت زینب (س) رخ داد.

photo_2016-06-11_15-09-22

انفجار اول توسط یک انتحاری سوار بر موتور در ایست بازرسی الحسینیه (جنوب زینبیه) رخ داد. نیروهای مدافع حرم در همون لحظات اول متوجه شدند و بعد از اطلاع انتحاری از مشکوک شدن نیروهای امنیتی مدافع حرم در الحاجز خود را در بین جمعیت و ماشین ها منفجر کرد.

انفجار دوم در خیابان التین در السیده زینب با خودروی بمب گزاری شده بوده که پارک شده بود و با کنترل از را دور منفجر شده است که شدت این انفجار زیاد بوده است. هم اکنون اژیر خودروهای امدادی فضای شهرک زینبیه را پر کرده هست و مجروحان و شهدا را به بیمارستان الصدر انتقال می دهند. تمام نیروها در حال تلاش بر برقراری امنیت هستند.

photo_2016-06-11_15-09-57

۱۵:۰۰ ـ بر اساس اعلام منابع سوری این دو انفجار تاکنون ۱۲ شهید و ده‌ها زخمی برجای گذاشته است.

داعش مسئولیت انفجارهای امروز در زینبیه دمشق را برعهده گرفت.

این خبر در حال تکمیل است….

نظر دهید !!!

نظر شما برای “خبر فوری: وقوع دو انفجار شدید در نزدیکی حرم حضرت زینب(س)”قالب وردپرس