پرتقال لهستان اولین بازی یک چهارم

پرتقال لهستان اولین بازی یک چهارم

لهستان و پرتقال اولین تیم هایی هستند که دور یک چهارم نهایی را امشب دهم تیرماه ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ آغاز می کنند. این بازی از ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه سه و روری گیرنده های دیجیتال به نمایش در خواهد آمد.

پرتقال که نمایش خیره کننده ای نداشت در برابر لهستانی قرار می گیرد که هر بازی بهتر از بازی قبل بود هر چند لواندافسکی فروغ چندانی نداشت ولی با شکست سوئیس در ضربات پنالتی توانست به این مرحله راه یابد. هر چند که گل سوئیس به آن ها برای همیشه در یاد ها باقی خواهد ماند. دو تیم تا به حال ۵ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که دو پیروزی برای لهستان، ۲ پیروزی برای پرتغال و ۱ تساوی به ثبت رسیده است. شزنی همچنان مصدوم است و قادر به همراهی تیمش نیست بنابراین مثل بازی‌های قبل فابیانسکی در درون دروازه خواهد ایستاد.

01123410

پرتقال اما انتظارها را بر آورده نکرد تیمی که تنها با خوش شانسی یا به ادعای هوادارانش با زیرکی از سد کرواسی شایسته گذشتند. گل دقیقه ۱۱۷ پرتقال اولین پیروزی پس از سه تساوی آن ها را به همراه داشت. اگر چه تمام نگاه ها برای موفقیت پرتقال به کریس رونالدو دوخته می شود اما ستاره کم اثر پرتقال شاید این بار هم کار زیادی نتواند انجام دهد و خوش شانسی پرتقال کار دست لهستان بدهد

نظر دهید !!!

نظر شما برای “پرتقال لهستان اولین بازی یک چهارم”قالب وردپرس