لانگ مایر: مارشال کابوی

لانگ مایر: مارشال کابوی

سریال لانگ مایر از آن سریال هایی است که عشق ماشین های امریکایی عاشقش می شوند. داستان زندگی یه مارشال امریکایی است که منطقه نفوذش در کنار یک منطقه سرخپوستی است و بهترین دوستش یک سرخپوست است. لانگ مایر (Longmire) نام سریالیست که از ماه ژوئن سال ۲۰۱۲ (خرداد ۱۳۹۱) تاکنون از شبکه A&E امریکا به روی آنتن رفته است. داستان اصلی این سریال برگرفته از سری رمانهای پرفروش والت لانگ مایر نوشته کریگ جانسون (Craig Johnson) است.

این سریال تا کنون در ۵ فصل تولید و پخش شده است. تولید و پخش این سریال را شرکت های بزرگ امریکایی بر عهده دارند و نمادی از تبلیغات برای ارزش های امریکایی است. یک مارشال به غایت درست کار که از اصیل ترین ماشین های تولید امریکا استفاده می کند و اسلحه اش یک وینچستر است. تنها کفش کابویی و جین می پوشد و برای دیگران جان می دهد.

 

longmire-season-4-could-be-revived-at-amazon-or-netflix

 

داستان از فصل اول زمانی شروع می شود که لانگ مایر به دنبال قاتل همسرش است و آن را با جدیت تا چند فصل دنبال می کند. اما در هر قسمت یک جنایت را نیز حل می کند و با روش منحصر بفردش دوستان و دشمنان جدی هم دارد.

اگر شما هم عاشق سریال های جنایی هستید و از دیدن غرب وحشی لذت می برید این سریال شماست. این سریال صحنه های برهنگی ندارد و از خشونت عریان نیز استفاده نمی کند.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “لانگ مایر: مارشال کابوی”قالب وردپرس