تیرانداز (Shooter 2016)

تیرانداز (Shooter 2016)

از دیدن قسمت های کشدار سریال های ماه اخیر خسته شده ام تا ناگهان امروز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۶ به یک سریال واقعا خوب برخورد کردم که دیروز از شبکه USA پخش شده است. این سریال داستانی شاید تکراری دارد اما پرداخت ویژه آن می تواند در ذهن بینندگان تاثیری خوب بگذارد و مقدار زیادی ادرنالین ترشح کند.

سریال قصه یک تک تیرانداز (باب لیی سواگر)  نیروی دریایی امریکا با بازی رایان فلیپ است که دوست خود را در جنگ خلیج فارس از دست داده است. دوست او توسط یک تک تیرانداز چچنی در حالی که آن ها برای شکارش رفته بودند کشته می شود.

p12922676_b_v8_ab

این سریال یک درام اکشن است که تا اینجا نه تنها نظر من بلکه نظر سایر ببیندگان خود را نیز جلب کرده است که آن را می توان از امتیازهای IMDB متوجه شد. پرداخت خوب داستان استفاده به جا از تفنگ و صدای آن و خودداری از استفاده خودنمایانه از آن را می توان به قدرت این سریال در بخش تصویر و صدا بر شمرد.

باب که از جنگ با ناراحتی باز گشته است به زندگی دور از تمدن به همراه همسر و دخترش روی آورده است. و وقت خود را به شکار تفریحی و انجام کارهای روزمره زندگی می گذراند تا این که فرمانده سابقش که اکنون افسر مراقبت از رییس چمهور است به سراغش می آید و زندگی اش تغییر می کند …

نظر دهید !!!

نظر شما برای “تیرانداز (Shooter 2016)”قالب وردپرس