ناریا

ناریا

یک تیم کم مدعا از توسعه دهندگان اندروید که می دانند چه می خواهند دور هم جمع شده اند تا یک استارت آپ موفق دیگر را راه اندازی کنند. ناریا که اسمی کردی است به معنی قاصد و پیک به کار می رود و برعکس کلمه ایران است.

اپلیکیشن تاکسی ناریا برای سفارش انلاین تاکسی نوشته شده است و تلاش کرده تا تمام فن آوری های روز این صنعت را در خود جمع کند. اپلیکشین برای کل ایران طراحی شده است و رایگان است. شما می توانید در هر کجا که مایلید تاکسی سفارش دهید. البته قدم اولیه در شیراز برداشته شده است و به سرعت شهرهای دیگر نیز به این پروژه بزرگ می پیوندند.

البته اپلیکیشنی مانند اوبر این کار را مدتها قبل آغاز کرده است اما از آن جا که این برنامه و برنامه سازان آن به کشور ما سرویس نمی دهند و برای آینده قابل پیش بینی نیز این کار را نخواهند کرد راه اندازی این برنامه کاملا منطقی و اقتصادی به نظر می رسد.

screenshot_2016-11-21-10-45-22

با باز کردن برنامه شما بایک نقشه مواجه می شوید که مکان شما را نشان می دهد. و اکنون با زدن کلید سفارش می توانید تاکسی خود را سفارش دهید. اکنون باید مقصد را مشخص کنید. کافی است تا بر روی نقشه یک کلیک بکنید. می توانید با نوشتن مقصد به همان نقطه بروید. این پنجره به شما تمام گزینه های مشابه را نشان خواهد داد و با ورود هر لغت نشانی شما دقیق تر خواهد شد.

device-2016-11-21-160108

 

برنامه تمام تاکسی های اطراف را به شما نشان خواهد داد و نزدیک ترین آن ها را برای شما در کمتر از یک دقیقه فراخوانی می کند. بلافاصله که تاکسی به سمت شما حرکت کرد برنامه فاصله آن را به شما گزارش می کند و جای دقیق تاکسی را هم به شما نمایش خواهد داد.

برنامه نویسان برای این که محیط کار برنامه هم برای شما جذاب باشد این امکان را فراهم کرده اند تا بتوانید رنگ و طرح نقشه را عوض کنید. از بخش تنظیمات می توانید چهار طرح را برای نقشه خود انتخاب کنید. که بر اساس گفتگوی ما این طرح ها در آینده نزدیک بیشتر و فانتزی تر هم خواهند شد.

اپلیکیشن تاکسی ناریا در شیراز توسط یکی از معتبرترین تاکسی بی سیم های شهر به کار گرفته شده است و به طور کامل از تاکسی های نشان دار که همگی به صورت یونیفرم زرد هستند اشتفاده می کند و هیچ تاکسی شخصی در این میان نیست. و به این ترتیب اطمینان مشتریان از هر نظر تامین خواهد بود.

از سوی دیگر هر مسافر به گزارش سفرهای خود به طور کامل دسترسی دارد و همچنین مدیریت نیز می تواند در صورت نیاز مشتری این گزارش ها را پیگیری کند. در این برنامه همه چیز در پیش روی مسافر اتفاق می افتد. ابتدا جای تاکسی های اطراف مشخصند و پس از سفارش تاکسی مورد نظر که به سمت وی حرکت می کند مشخص خواهد بود و فاصله دقیق را نیز به مسافر گوشزد می کند تا به موقع در محل حاضر باشد.

سایت رسمی اپلیکیشن تاکسی ناریا (Nariapp.ir) است که می توانید از آن جا این اپ مفید را دانلود و نصب کنید. مهمترین گزینه این برنامه آن است که توسط گوگل و بازار هر دو تایید شده اند و در این مارکت ها وجود دارند.

اپلیکیشن تاکسی ناریا اولین اپلیکیشن این حوزه است که مجوزهای رسمی را اخذ کرده و بر خلاف دو اپلیکیشن دیگر خارج از مدار سیستم تاکسی رانی رسمی کار نمی کند و تنها از تاکسی های رسمی برای خدمات دهی استفاده می نماید.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “ناریا”قالب وردپرس