مشکلات اینترنت اشیا که قرار است توسط گوگل حل گردد

مشکلات اینترنت اشیا که قرار است توسط گوگل حل گردد

مشکلات اینترنت اشیا به عنوان یکی از دستاورد های بشر که در سن کمی قرار دارد یکی از دغدغه های جدی تولید کنندگان این صنعت است. دغدغه هایی که در سال‌های اخیر گاهی آینده آن را نیز با ابهام روبرو کرده است. یکی از این مشکلات بدون شک مشکل امینت در این پروژه است.

حل مشکلات اینترنت اشیا یکی از دغدغه های جدی کمپانی های بزرگی است که در این صنعت به فعالیت مشغولند. این کمپانی ها در حوزه تولید سخت‌افزار مشغولند و عده‌ای در زمینه تولید نرم‌افزار و تکنولوژی فعالیت دارند.

پس از معرفی اندروید اشیا یکی از دغدغه ها این بود که سخت‌افزار و نرم‌افزار با هم مراحل رشد و تکامل را طی کنند. این یکی از مشکلات اندروید اشیاء است که گوگل در این راه با پارتنر شدن با تولید کنندگان آمده سخت‌افزار این حوزه به دنبال حل آن است. گوگل پس از معرفی اندروید اشیاء عملاً نشان داد که در همراهی با این شرکت ها که نام های معروفی مانند  Intel Edison, NXP Pico و رازبری پی را برای محیط سخت افزاری خود معرفی کرده است.

از سوی دیگر با توجه به اینکه اندروید نرم افزاری برای گوشی، تلویزیون، ساعت مچی و ماشین دارد می‌تواند به طور گسترده ای این محصولات را وارد دنیای اندروید اشیاء کند.

یکی دیگر مشکلات این خواهد بود که چطور سیستم عامل این همه اجزا را بروزرسانی کنیم یا بروزرسانی ها عملاً کار را مختل نکنند. گوگل اعلام کرده است که بر روی بروز رسانی اتوماتیک در حال فعالیت است و بزودی این بروز رسانی بر خلاف موبایل ها که با کندی و مشکلاتی روبرو است به صورت خودکار صورت خواهد گرفت.

ادامه در سایت اندروید اشیا

نظر دهید !!!

نظر شما برای “مشکلات اینترنت اشیا که قرار است توسط گوگل حل گردد”قالب وردپرس