مانی ۲۰۲۰: توسعه زیر ساخت های پولی

مانی ۲۰۲۰: توسعه زیر ساخت های پولی

مانی ۲۰۲۰، بزرگترین بازار جهان برای ایده ها ، ارتباطات ، معاملات در پرداختها و خدمات مالی است. مانی۲۰/۲۰ جایی است که رهبران و نمایندگان از بخشهای مختلف صنعت، برای بدست آوردن فرصتهای جدید کسب و کار تقویت مشارکت و کشف آخرین دستاوردها گرد هم می ایند. انتظار می رود بیش از ۱۱۰۰۰ نفر از شرکت کنندگان شامل ۱۷۰۰ نفر مدیر عامل و روسای جمهور ، از ۴۵۰۰ شرکت و ۸۵ کشور دراین رویداد در سال ۲۰۱۷ که در ایالات متحده برگزار می شود شرکت کنند. مانی ۲۰۲۰ تلاش دارد تا تغییرات اساسی و انقلابی در صنعت پول بوجود بیاورد و آن را متحول کند.

در جهان بسیاری از شرکت ها و حتا دولت ها بر روی توسعه فینتک سرمایه‌گذاری های بسیار زیادی انجام داده‌اند و برنامه‌های وسیعی برای توسعه در این زمینه در آینده دارند. مانی ۲۰۲۰ یکی از رویدادهای سالانه ای است که آمریکا شروع شده و در کل جهان در حال گسترش است. این گردهمایی بزرگ که فعالان حوزه پول را به دور خود جمع می‌کند تلاش می‌کند تا راه‌های توسعه این حوزه با استفاده از فن آوری های جدید را هموار کند.

آن‌ها این فرصت ها را به صورت زیر دسته بندی و تشریح کرده اند:

 

  • تصاحب فرصتهای کسب و کار جدید
  • ساختن اطلاعیه های مهم
  • جمع اوری پول یا منابع سرمایه گزاری
  • یادگیری آخرین تغییرات مهم
  • کنترل رشد کسب و کار
  • بالابردن آگاهی برند

مانی ۲۰۲۰ به دنبال پلت فرمی است که استاندارهای صنعتی را به شدت رعایت کند و با این زیر ساخت باعث توسعه همکاری‌ها و راه اندازی محصولات یا شرکت های جدیدشود. این رویداد در ۲۲ تا ۲۵ اکتبر در لاس وگاس آمریکا برگزار خواهد گردید.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “مانی ۲۰۲۰: توسعه زیر ساخت های پولی”قالب وردپرس