همدم من کجایی؟ جایابی حیوانات خانگی

همدم من کجایی؟ جایابی حیوانات خانگی

از گذشته تا کنون بسیاری از افراد جامعه ، از کودکان گرفته تا جوانان و افراد مسن ، علاقه مند به نگهداری از حیوانات خانگی هستند. نگه داری از حیوانات خانگی تنها منحصر به سگ و گربه نیست . افراد زیادی علاقه مند به نگهداری از حیواناتی همچون میمون ، همستر ، انواع پرندگان و حتی تمساح هستند.

نگهداری حیوانات در خانه موافقان و مخالفان زیادی دارد و هر یک برای خود ادله ای ارائه می دهند. تنها ایرادات مذهبی هم نیست بلکه بسیاری از مدافعان حقوق حیوانات بر این عقیده هستند که این کار به حیوانات صدمه های روحی می زند. و تنها ماندن شان یا ترساندشان حتا می‌تواند به مرگ شان منجر شود.

نگه داری از این حیوانات شرایط خاصی می طلبد. قطعا قبل از آوردن یک حیوان خانگی باید از خودمان بپرسیم که آیا شرایط نگه داری از یک حیوان خانگی را داریم یا خیر؟ بسیاری از بیماری‌های خطرناک بیماری‌های مشترک دام و حیوانات هستند و از طریق حیوانات خانگی به انسان منتقل می شوند.

علاوه بررعایت موارد ضروری مثل واکسیناسیون ، رعایت بهداشت ، تامین تغذیه مناسب و مواردی از این دست ، مکان یابی حیوان از مشکلات بزرگ دارندگان آنها است. هر حیوان خانگی که از خانه بیرون میرود ممکن است در معرض گم شدن یا خطراتی از این دست قرار بگیرد. برای حل این مشکلات ، اینترنت اشیا به کمک صاحبان حیوانات خانگی آمده است. شما می توانید به کمک وسیله کوچک برنامه ریزی شده ایی که به حیوان متصل می شود از موقعیت دقیق حیوان خود بر روی گوشی تان مطلع شوید. این وسیله سبک و کوچک به گردن حیوان آویخته می شود سپس با نصب اپلیکیشن مربوط به این وسیله بر روی گوشی تلفن همراه موقعیت دقیق حیوان به لحاظ جغرافیایی بر روی گوشی تلفن همراه قابل مشاهده است.

قابل توجه است که این فن آوری با استفاده از نقش‌های مرسوم و اتصال دستگاه‌های جی پی اس به حیوان متفاوت هستند و قبل از گم شدن حیوان می‌تواند به شما کمک کند تا آن را گم نکنید. توجه داشته باشید بسیاری از حیوانات به‌خصوص گربه ها دوست دارند با صاحب خود بازی کنند و در جاهایی بعضا خطرناک پنهان می‌شوند و یافتن به‌موقع آن‌ها حیاتی است. همه این مشکلات توسط این اپلیکیشن حل شده است.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “همدم من کجایی؟ جایابی حیوانات خانگی”قالب وردپرس