شروع فصل جدید بازی تاج و تخت

شروع فصل جدید بازی تاج و تخت

شبکه HBO بالاخره فصل هفتم از سریال بازی تاج و تخت را به نمایش درآورد. دیروز ۲۵ تیرماه اولین قسمت از این سریال پخش گردید و بینندگان بسیاری را پای تلویزیون های خود میخکوب کرد. البته به نظر می رسد این فصل از سریال کوتاه تر از فصل های قبل باشد و روز ۲۷ اگوست تمام خواهد شد.

در این فصل زمستان در حال فرا رسیدن است و خانواده های شمال در تدارک جنگ با مردگانند که به دیوار حمله خواهند کرد. از سوی دیگر ملکه اژدها نیز به سرزمین پدری خود وارد شده و تلاش می کند تا تاج و تخت پدرش را احیا کند.

پس از انتشار فصل هفتم سریال Game Of Thrones، تنها یک فصل باقی می‌ماند. طبق گفته کانینگهام، فیلمبرداری فصل هشتم و پایانی این سریال از ماه سپتامبر ۲۰۱۷ (شهریور-مهر ۱۳۹۶) آغاز خواهد شد.

در این فصل جان اسنو نقش محوری خواهد داشت و امیدوارم دیگر در این قسمت از کشتن گرگ ها خبری نباشد. در فصل های قبل در هر فصل شخصیت محوری گرگ ها کشته می شد. در فصل قبل هم یکی از گرگ ها که برادر ناتنی جان اسنو بود کشته شد.

شخصیت های محوری این فصل مردگان، جان اسنو، ملکه اژدها و ملکه جدید لنسترهاست. سرسی لنستر که در پایان فصل قبل همه دشمنان حتا پسر خودش را که مردد شده بود کشت اکنون پادشاه بی منزعه ای است که برادر خود را نیز در زیر فرمان دارد.

پس از این فصل تنها یک فصل دیگر باقی مانده است و این داستان پر کشش و مهیج نیز به پایان می رسد. اما این سریال یکی از پر خرچ ترین و مهیج ترین سریال های ساخت شده برای تلویزیون است که تجربه موفقی در بخش تجاری برای سازندگانش به حساب می آید.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “شروع فصل جدید بازی تاج و تخت”قالب وردپرس