عنوان یک خبر: رکوردی که دولت روحانی ثبت می کند

عنوان یک خبر: رکوردی که دولت روحانی ثبت می کند

حتما با کتاب گینش آشنا هستید؟ کتابی که رکوردهای جهانی را ثبت می کند. یکی از رکوردهای کتاب گینس که نمی دانید بیشترین تعداد قاشق روی صورت است. این رکورد با تعداد ۱۶ قاشق برای جو الیسون پسر بچه ۹ ساله انگلیسی به ثبت رسیده است او در سال ۲۰۰۸ این رکورد را به ثبت رساند.

این رکورد در سال ۲۰۰۱ به اسم کن ادواردس به ثبت رسیده است. این موش گیر بازنشسته در سن ۳۹ سالگی توانست در برنامه تلویزیونی ۳۶ سوسک را در یک دقیقه ببلعد و در پی آن نامش وارد کتاب رکوردهای گینس گشت.

کتاب گینش پر است از این چنین رکوردهایی و حالا یک رکورد هم دولت محترم به ثبت رسانده است. وزیری که احتمالا معرفی شده برای وزارت ارتباطات متولد ۱۳۶۰ است. رسانه های وابسته یا نزدیک به دولت در پوشش دستاوردهای دولت در حالی که بر بسیاری از زوایای پیدا و پنهان سیاست آن در چهار سال گذشته انتقادات جدی وارد است ناتوان هستند و به هر چیزی که پیدا می کنند چنگ می اندازند.

یکی از جدی ترین انتقادات به دولت قبلی پیری پیش از حد وزرا بود به طوری که در تلویزیون گاهی خاطرات انقلاب را که به نمایش می گذارد آقای نعمت زاده به عنوان وزیر حضور دارد و در شبکه دیگری ایشان به عنوان وزیر در حال صحبت هستند. حال مشاورین دولت خواسته اند نشان دهند دولت جوان شده است.

مشکلات وزارت ارتباطات ساختاری و بسیار کهنه هستند. وزارت خانه ای که حتا در کشورهای همسایه بسیار پر تکاپو ظاهر می شود و موتور محرکه بسیاری از تغییران فن آوری در این کشورهاست در کشور ما به عنوان مشکلی جدی حتا برای مصرف کنندگان خانگی اینترنت بدل شده است. هزینه های سرسام آور دیتا به حدی است که ما را بدون مقایسه کیفیت خدمات به یکی از گران ترین سرویس دهندگان در دنیا حتا با تبدیل ریال و دلار تبدیل کرده است. امیدوارم این جوان بتواند مشکلات را حل کند اما قمار تبلیغاتی بر روی چنین وزارت خانه ای چندان درست به نظر نمی رسد.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “عنوان یک خبر: رکوردی که دولت روحانی ثبت می کند”قالب وردپرس