گزینه های روی میز برای شهرداری شیراز

گزینه های روی میز برای شهرداری شیراز

با انصراف کریم شورانگیز برای تصدی پست شهرداری شیراز و همزمان با نزدیک شدن روز شروع به کار شورای جدید گمانه زنی ها حول محور گزینه های روی میز برای انتخاب شهردار شیراز به شدت افزایش یافته است و تعداد زیادی نام آشنا و نا آشنا برای پست به گوش می رسد.

 

بسمه تعالی

ضمن تشکر از الطاف و اظهار محبت دوستان عزیزم اعلام می کنم که تمایلی برای تصدی پست شهردار شیراز ندارم. برای مردم عزیز شیراز روزهای بهتر و سعادت افزونتر از خدای متعال خواهانم

شورانگیز
۹۶/۵/۹

آقایان معافیان، اسکندرپور، موسوی، قائدیان، حسن پور، منطقی پور و … نام هایی هستند که برای تصدی پست شهرداری شیراز توسط اعضای شورا معرفی شده اند. با توجه به طیف ها و جریانات حاضر در شورای شهر شیراز نمی توان به طور دقیقی حدس زد که چه کسی در نهایت شهردار شیراز خواهد شد اما می توان گفت که این نام ها از بقیه افراد معرفی شده شانس بیشتری برای تصدی این پست دارند.

 

 

هر چند که ۱۰ نفر از اعضای منتخب از لیست اصلاح طلبان هستند اما اکنون هم مشکل همیشگی در بین گروه های سیاسی با شدت بیشتری در این گروه ادامه دارد. می توان تقریبا گفت که این ده نفر به سه طیف تقسیم شده اند و برای گرفتن رای برای تصدی گزینه شهرداری با یکدیگر رقابت می کنند.

شاید با رقابت درون گروهی و تبدیل آن ها به دلخوری در نهایت رای یازدهم خارج از لیست اصلاح طلبان رای تعیین کننده این رقابت درون گروهی باشد.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “گزینه های روی میز برای شهرداری شیراز”قالب وردپرس