انتخاب شهردار شیراز

انتخاب شهردار شیراز

شهردار شیراز توسط شورای شهر پس از هفته ها جدل و رای زنی میان اعضای شورای شهر و گروه های ذی نفوذ بالاخره انتخاب شد. عبدالحمید معافیان جدید ترین شهردار شیراز نام گرفته که به در بسیاری از موارد یک انتخاب خارج از عرف محسوب می شود و شاید اولین کسی باشد که از بدنه آموزش و پرورش به صندلی شهرداری شیراز تکیه می زند.

اعضای جدید منتخب شورای شهر شیراز شهرداراین شهر را انتخاب کردند. رییس شورای اصلاح طلبان استان فارس در حالی شهردار شیراز شد که گزینه های نهایی برای تصدی این پست حیدر اسکندرپور، نادرطیبی،  محمد رضاحسن‌پور و احمد موسوی بودند.اما درپایان جلسه دیروز شورای شهر شیراز ، عبدالحمید معافیان با کسب اکثریت آرا و با سیزده رای برای تصدی پست شهرداری شیراز انتخاب گردید.

معافیان درعرصه فعالیت‌های سیاسی ریاست شورای ائتلاف اصلاح‌طلبان در سال‌های٨۵ تا٩٢  را عهده دار بوده است. معاونت وزارت آموزش و پرورش، معاونت سازمان برنامه و بودجه کشور، مدیرکل صنعت و معدن و آموزش و پرورش و ریاست سازمان برنامه و بودجه استان فارس هم بخشی از سوابق اجرایی معافیا ن است.وی همچنین عضویت در هیات مدیره شرکت عمران و توسعه فارس و مدیریت عامل شرکت الکترو موتور منطقه ویژه شیراز را در کارنامه خود دارد.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “انتخاب شهردار شیراز”قالب وردپرس