سنایی: بهترین لحظه جام برایم سوت پایان بازی با فیلیپین بود

| ۲۶ فروردین، ۱۴۰۳

مربی و کاپیتان تیم ملی بانوان هاکی روی یخ ایران با اشاره به اینکه همه حریفان ایران در این مسابقات عملکرد خوبی داشتند، افزود: «فیلیپین با توجه به نفرات مطرحی که در اختیار داشت، اصلی‌ترین رقیب‌مان در مسابقات آسیایی بود.

اعظم سنایی مربی و کاپیتان ۳۴ ساله تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران که از ۱۴ سالگی فعالیت در رشته اینلاین هاکی را آغاز کرده و از سال ۱۳۹۹ که نخستین پیست یخ در تهران افتتاح شد، به شکل جدی، هاکی روی یخ را پیگیری می‌کند، به پرسش‌های مطرح شده ایلنا در مورد قهرمانی بانوان ایران در رقابتهای هاکی روی یخ قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ۲۰۲۴ – قرقیزستان پاسخ داد.

وی با بیان اینکه امسال دومین تجربه‌مان در مسابقات آسیایی بود، گفت: «مسابقات آسیایی سال گذشته، نخستین تجربه‌ حضورمان در یک تورنمنت بین‌المللی بود و درحالیکه شناختی از حریفان نداشته و پیش‌بینی خاصی از عملکردمان نداشتیم، توانستیم به عنوان نایب قهرمانی آسیا دست یابیم. پس از آن موفقیت، برای قهرمانی در مسابقات امسال برنامه‌ریزی منسجم و تمرینات پرفشاری را سپری کردیم. البته پیش از اعزام به این جام، به قهرمانی امیدوار بودیم ولی ورزش هاکی، به هیچ وقت قابل پیش‌بینی نیست اما درحالیکه امسال سطح مسابقات بسیار بالا بود و حریفان با قدرت بالاتر و پیشرفت بیشتر نسبت به سال گذشته در این جام شرکت کردند، خوشبختانه توانستیم با پیروزی مقابل تمام حریفان، با عنوان ارزشمند قهرمانی، به ایران بازگردیم.»

تگ‌ها:
دیدگاه‌ها (0)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

×