عبدالحمید معافیان رسما شهردار شیراز نشد

عبدالحمید معافیان رسما شهردار شیراز نشد

منابع آگاه اعلام کردند عبدالحمید معافیان که با رای اکثریت اعضای شورای پنجم شهر شیراز به عنوان شهردار شیراز معرفی شد با ابلاغ وزارت کشور رسما شهردار شیراز شده است.

او یکی از اصلاح طلبان فعال در انتخابات ریاست جمهوری اخیر و شورای شهر بود با توجه به اکثریت مطلق اصلاح طلبان در شورای شهر شیراز برای شهرداری شیراز معرفی شده بود که اکنون به نظر می رسد با تایید وزرات کشور رسما شهردار شیراز شده باشد.

معافیان دانش‌آموخته مهندسی مکانیک از دانشگاه شیراز است که پیشتر در سمت معاونت اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مشغول بوده‌است. معافیان در سال ۹۶ ریاست ستاد کل انتخاباتی حسن روحانی و در سال ۸۸ ریاست ستاد اصلاح‌طلبان حامی میرحسین موسوی در استان فارس را بر عهده داشته‌است.

تکمیلی:

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: هیچ ابلاغی تااین ساعت در خصوص صدور یا عدم صدور حکم شهردار شیراز به شورا نشده است.

علی ناصری در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس، گفت: پیگیری‌های لازم در حال انجام است اما تا این ساعت، هیچ نامه رسمی مبنی بر امضا حکم آقای معافیان به‌عنوان شهردار شیراز به شورای اسلامی ابلاغ نشده است.

ناصری با تاکید براینکه انتشار اخبار باید حتما از طریق منابع رسمی انجام شود، گفت: امیدواریم در روزهای آینده این مهم حادث شده و انتقال مدیریت در شهرداری شیراز انجام شود.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “عبدالحمید معافیان رسما شهردار شیراز نشد”قالب وردپرس