لانگ مایر: کابوی قانونمند

لانگ مایر: کابوی قانونمند

ماه ها برای دیدن فصل جدید لانگ مایر هیجان داشتم تا هفته پیش (هفته آخر آبان) فصا ششم این سریال منتشر شد. اگر چه طرفدار بازی تخت و تاج و خانه پوشالی هستم و لی در نهایت لانگ مایر و منتالیست برای من چیز دیگری است. کشف یک دنیای ناب که به واقعیت پهلو می زند و ادم هایی در طراز واقعی درگیرند و راه ها و انتخاب های شان انسانی و پر از خطا و خطر است.

لانگ مایر مارشال کابویی که در فصل های قبل درگیر ماجراهایی از جمله قتل همسرش و بعد قتل همکارش بود اکنون به مرکز مشکلات زندگی خود تبدیل شده است. و باید برای بیرون آمدن از آن راهی جدید بیابد. راه جدید او همراه با خطر است اما او روش خود برای یافتن راه را دارد. سرسختی در جستجو و تلاش!

یکی از نکات بارز این فصل پرسیدن سوال های صریح و بدون مقدمه از مظنون های پرونده های ش است. حتا اگر ویک همکار و دوست نزدیکش باشد. به صراحت می پرسد که تو این قتل را انجام داده ای؟ کسی را داری که تایید کند کچا بوده ای؟

سریال لانگ مایر (Longmire) یک وسترن مدرن امریکایی است که بر روایتی بسیار جذاب و دیدنی با بازی خیره کننده و باورپذیر بازیگر استرالیایی رابرت تیلور (Robert Taylor) استوار است. رابرت تیلور که در فیلم ماتریکس در نقش مامور جونز دیده شده است اکنون با سریال لانگ مایر به یکی از صورت های وسترن مدرن بدل گرده است.

اکثر نقدهای صورت گرفته مثبت بوده است و بر بازی خوب، فیلم نامه درست و فیلمبرداری خوب تاکید داشته اند. البته دو فصل اول نقدهای تندی نیز به همراه داشت که پس از پخش فصل سوم این نقدها آرام تر و روند رو به رشد سریال از نظر منتقدان مثبت ارزیابی گردید. در هر صورت با وجود صحنه های خشن این این فیلم اگر از سبک زندگی امریکایی و ماشن های بزرگ شان خوشتان می آید دیدن این سریال را به شما پیشنهاد میکنم.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “لانگ مایر: کابوی قانونمند”قالب وردپرس