طرفداران رابطه با امریکا ببینند! خانم وزیر!

طرفداران رابطه با امریکا ببینند! خانم وزیر!

یک سیاسی خوش ساخت برای توجیه ارزش های امریکایی، این که هر چه امریکا انجام می دهد در سراسر جهان به نفع دیگران است حتا اگر آن ها نفهمند. روسیه، کره شمالی و ایران همه در حال توطئه علیه امریکا هستند و خانم وزیر حتا به ایران می آید و به یک کودتای نافرجام پایان می دهد. باور می کنید؟

این سریال را نه به عنوان نمادی از توانایی های امریکایی انتخاب کردم بلکه به این دلیل خانم وزیر را انتخاب کردم که بدانید هالیوود برای توجیه سیاست های امریکا چگونه عمل می کند. مخاطب این سریال اول امریکایی ها هستند. این پروژه انقدر موفق بوده است که وزرای خارجی امریکا در آن حضور دارند و چند دقیقه در آن بازی می کنند تا همگان بدانند که دستگاه بوراکراسی این کشور از آن حمایت می کند. در کل اگر چندان به مسائل سیاسی و بحث های این چنینی علاقه ندارید این سریال را به شما توصیه نمی کنم.

در قسمت ۷ از فصل دوم این سریال که به تازگی پخش شده است موضوع رابطه امریکا با کوباست و شیطنت مخفی امریکا برای برافراشتن پرچم این کشور در کوبا پس از ۵ دهه. کاری که تمام دستگاه دیپلماسی کشور به رهبری خانم وزیر و سیاستمداران به رهبری رییس جمهور برای انجامش بسیج می شوند.

البته که سریال نمادی بسیار خوب و عاقلانه از این که باید با امریکا رابطه داشت تا مردم از گرسنگی و فقر خارج شوند و بعد از پایان فشارهای اقتصادی امریکا همه چیز گل و بلبل خواهد شد. اما مخالفت رهبران انقلابی با این کار نیز دیدنی است.

لطفا طرفداران رابطه با امریکا که بدون حب و بغض و تنها از روی استدلال به این کار توصیه می کنند این قسمت از سریال را ببینند تا بدانند حتا در یک سریال به این نرمی و کاملا تبلیغاتی که توسط دستگاه عریض و طویل دیپلماسی امریکا ساخته می شود می توان چنگ و  دندان های برهنه امریکا را دید.

نام اصلی این سریال Madam Secretary است که توسط CBS (که معرف حضورتان هست) از سال ۲۰۱۴ ساخته می شود در این سریال Téa Leoni, Geoffrey Arend, Tim

نقش

آفرینی می کنند.Daly

نظر دهید !!!

یک دیدگاه برای “طرفداران رابطه با امریکا ببینند! خانم وزیر!”قالب وردپرس