جنگ و صلح

جنگ و صلح

تولید سریال ها در شبکه های خارجی دیگر به طور جدی از وضعیت سابق خود خارج شده و اکنون سریال ها نه تنها از نظر کیفیت بسیار رشد کرده اند بلکه می توان گفت در دوران ساخت تولیدات عظیم(Big Productions) به سر می بریم. اگر دوران ساخت بن هور و سقوط رم در سینما تمام شده اکنون دوران ساخت بازی تخت و تاج و جنگ و صلح است. سریالی که همان طور که پیداست از روی کتاب بزرگ و حجیم تولستوی ساخته شده است.

این سریال داستان زندگی ۵ خانواده اشرافی روسیه است که با شروع جنگ بین ناپلئون و روسیه زندگی آن ها نیز برای همیشه دست خوش تغییر می شود. روایت اشرافیت تا حدودی منحط و جوانه زدن رویها و فکرهای جدید است. این سریال تا کنون سرشار بوده است از صحنه های جنگ که بسیار خوب ساخته شده است. این سریال توسط بی بی سی وان تولید شده است.

با دیدن قسمت اول سریال بازی ها به نظرتان کمی تصنعی می آید و روایت داستان کند اما هر چه بیشتر قسمت های این سریال پخش می شود می توان گفت که بازی ها برای تان هوشمندانه و روند داستان به متن آن نزدیک تر می شود. حرکت های دوربین بسیار حساب شده اند و من از بعضی از صحنه های واید بسیار لذت بردم.

war_peace-everyone_3539646b

به دلیل آن که این سریال ناچار از نمایش انحطاط موجود بوده است نمایش صحنه های برهنگی در آن فراوان وجود دارد. به همین دلیل دیدن آن را برای تمام سنین توصیه نمی کنم.

اگر داستان اصلی را خوانده باشید و یا آن را همراه با دیدن سریال شروع کنید خالی از لطف نخواهد بود هر چند که نمی توان مدعی بود که تولید کنندگان به روایت داستان پایبند بوده اند. در هر صورت دیدن این سریال را به شما توصیه می کنم.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “جنگ و صلح”قالب وردپرس