جان اسنو زنده شد!

جان اسنو زنده شد!

در قسمت آخر فصل پنجم، «رحمت مادر»، سرنوشت بسیاری از شخصیت‌های اصلی سریال از جمله سانسا استارک، تئون گریجوی، استنیس باراتیون، میرسلا باراتیون و جان اسنو مشخص نشد. اما در قسمت دوم از فصل ششم جان اسنو به یاری زن جادو زنده شد! سریال بازی تخت و تاج که در هر فصلی کسی از خانواده او را کشته بود تا تلخی درام را به تمامی چشیده باشیم ناگهان با زنده کردن اسنو نشان داد که برای ادامه سریال خیال های زیادی در سر دارد.

 

BigSlider

 

جان اسنو یک شخصیت داستانی در رمان ترانه یخ و آتش اثر جرج آر. آر. مارتین (همان رمانی که کتاب از آن اقتباس شده) است. در سریال بازی تاج و تخت نقش وی توسط کیت هرینگتون ایفا شده است و نامزدی جوایزی مثل جایزه ساترن و جایزه انجمن صنفی بازیگران را برای وی در پی داشته است. وی هم سن و سال برادرش راب (ریچارد مدن) است اما به دلیل اینکه به عنوان یک حرامزاده شناخته می‌شود از کسب هرگونه منصب رسمی و درباری ناتوان است. وی پس از اطلاع از این موضوع که نه می‌تواند به همراه پدرش به کینگز لندینگ سفر کند و نه می‌تواند به عنوان یک حرامزاده در وینترفل باقی بماند به انتخاب خودش به دیوار می‌رود تا به نگهبانان شب بپیوندد.

اما به گمانم او لرد وینترفل خواهد بود هر چند که برادر و دو خواهرش نیز در تلاش برای رسیدن به هم هستند. درام کشتن پدر به ناحق و بعد کشته شدن برادر و مادر خوانده اش در یک خیانت تمام عیار انچنان مزه تلخی می داد که اکنون زنده شدن بی منطق او داستان را خراب نخواهد کرد.

۲۴ اوریل ۲۰۱۶ پخش قسمت اول فصل ششم ۶ این سریال با عنوان زن قرمز آغاز شد. در قسمت اول فصل روایت تکمیلی آن چه در فصل پنجم دیده بودیم گذشت اما در قسمت دوم فصل ناگهان ورق برگشت و اتفاقات به صورت رگبار واری بوقوع پیوست.

سریال بازی تخت و تاج اگر چه برای دیدن همه مناسب نیست اما واجد چنان شناسه هایی است که برای تعقیب کنندگان سینمای حرفه ای خالی از آموزه نیست.

تذکر: به دلیل وجود صحنه های برهنگی دیدن آن به شما توصیه نمی شود!

نظر دهید !!!

نظر شما برای “جان اسنو زنده شد!”قالب وردپرس